RODINNÉ CENTRUM KNOFLÍK RŮŽODOL, z.s. je pokračovatelem Rodinného centra Žirafa, o.s., které bylo založeno v červnu 2009, aby založilo a sdružovalo čtyři mateřská centra na území Liberce. V současnosti jednotlivá mateřská centra fungují pod správou sborů Jednoty bratrské. Bližší informace o jejich fungování naleznete zde:

Zvoneček – Liberec Ruprechtice
Mozaika – Vratislavice nad Nisou

RODINNÉ CENTRUM KNOFLÍK RŮŽODOL, z. s. přesunulo v roce 2015 svoje sídlo do liberecké čtvrti Růžodol. Zde pokračuje v činnosti mateřského centra Knoflík. Velmi úzce spolupracuje s Jednotou bratrskou Růžodol, Křesťanskou základní školou a mateřskou školou J. A. Komenského a Střediskem volného času Narnie.

Rodinné centrum má za cíl vytvořit různé platformy pro službu rodinám s preventivním a podpůrným charakterem. Jedná se o rodiny s dětmi, matky, otce na mateřské a rodičovské dovolené, těhotné ženy, jejich partnery a další rodinné příslušníky bez rozdílu věku, postavení, rasy, nebo vyznání. Konkrétně působí v těchto oblastech: Všestranný rozvoj dětí, rodičovství a výchova, vztahy v rodině, rozvoj finanční a zdravotní gramotnosti, sladění zaměstnání a rodiny, bezpečnost dětí a prevence, mezigenerační vztahy, pomoc rodinám se specifickými potřebami, krátkodobé hlídání dětí.

Kde nás najdete?

Rychlý kontakt

 • RODINNÉ CENTRUM KNOFLÍK - RŮŽODOL, z.s.

  Sídlo: Růžodolská 118/26, 46001 Liberec XI - Růžodol I (budova ZŠ)
  Dopolední klub: Cyrila a Metoděje 390, Liberec XI, 460 01 (budova SVČ Narnie)

 • E-mail

  info@rc-knoflik.cz

 • Telefon

  +420 485 114 558

 • 26555832

Můžete nás podpořit

 • Dobromat

  1) klikněte na obrázek Dobromatu
  2) vyberte e-shop, na kterém budete nakupovat
  3) vyberte organizaci, kterou chcete podpořit:
  RODINNÉ CENTRUM KNOFLÍK RŮŽODOL, z.s.
  Děkujeme!

   

Facebook aktuality

Známka Rodina

Go to top